به دوستانتان پنل پیام کوتاه عیدی بدهید …

در طرح نوروزی SMSArt هر کدام از مشترکینی که تا پانزدهم فروردین سال 94 ثبت نام کرده اند ، می توانند به عنوان عیدی به 5 نفر از دوستانشان پنل پیام کوتاه هدیه بدهند . همچنین در هنگام ارسال دعوتنامه می توانند ذکر کنند که آیا تمایل به ذکر نامشان در هنگام دعوت دارند یا خیر .smsart-eydi

در این طرح به تمام متقاضیانی که از تاریخ 10 اسفند 93 تا 15 فروردین 94 ثبت نام کرده اند ، یک پنل حرفه ای ، به همراه یک خط اختصاصی 14 رقمی هدیه خواهد شد .
شرایط دعوت از دوستان بسیار ساده است . در فرم زیر نام و نام خانوادگی + شماره موبایل + نام کاربریتان در سامانه SMSArt را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره همراه دوستتان تکمیل می نمایید . دقت کنید که برای هر دعوت می بایست یک فرم تکمیل شود .یعنی در صورتی که همین الان فرم را تکمیل نموده اید ، یک بار صفحه را رفرش کرده و دوباره از اول برای نفر بعد همان رویه را تکرار کنید . شما حتی می توانید ذکر کنید که دعوتنامه به نام شما ارسال گردد یا خیر !

تمام دعوتنامه ها از شماره 300040151515 ارسال خواهند شد . تمام ثبت نام ها از دو طریق آنلاین ( مراجعه به سایت my.smsart.ir ) و پیامکی ( ارسال عدد 5 به سامانه 300040151515 و دریافت توضیحات ) انجام خواهد پذیرفت . هر نفر فقط می تواند یک بار در سامانه عضو شود و اگر هر کس با چند شماره موبایل یا چند ایمیل اقدام به ثبت نام نماید ، پروفایل ایشان تایید نخواهد شد . ملاک تمام ثبت نامها ، کد ملی 10 رقمی و شماره شناسنامه است که در صورت تکراری بودن کد ملی و هویت شخص ، سیستم به صورت اتوماتیک صفحه ثبت نام را پس از نمایش چند خطا ، می بندد .

امکان ارتقا پنل حرفه ای به پنل ویژه با پرداخت نیمی از هزینه پنل ویژه امکان پذیر خواهد بود .
امکان تخفیف ارسال از 3 تا 12 درصد برای کاربران هدیه نیز وجود خواهد داشت ، به شرطی که عکس یا اسکن مدرک هنری خود را به آدرس ایمیل info@smsart.ir ارسال کند . مدرک ایشان توسط کارشناسان بررسی شده و بنا به اعتبار ایشان از 3 تا 12درصد تخفیف ارسال به ایشان تعلق خواهد گرفت .

تکمیل فرم :

 

[contact-form to=’shomaregir@gmail.com’ subject=’SMSArt_Invite’][contact-field label=’نام و نام خانوادگی مشترک’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’ایمیل مشترک’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’شماره همراه مشترک’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’نام کاربری مشترک’ type=’text’/][contact-field label=’نام و نام خانوادگی دوست شما’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’شماره همراه دوست شما’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’دعوتنامه با نام شما ارسال شود؟’ type=’select’ required=’1′ options=’بلی,خیر’/][/contact-form]